czwartek, 27 grudnia 2012

Szaro buro, sennie, tanio!

Od wczoraj trwa już wyprzedaż na Amazon.com (up to 70%) ale tak naprawdę opłaca się przywieźć tylko amerykański stuff typu iPad, Kindle (itd) bo koreański jak Galaxy Tab (itd) jest prawie w takiej cenie jak w Polandzie. Obliczając cenę pamiętamy o 23% VAT (chyba, że ktoś nam "zrobi" prezent), który należy doliczyć do takiego sprzętu w urzędzie celnym, jak również bardzo często o braku gwarancji uznawanej na starym kontynencie. Każdy kalkuluje jak lubi i kupuje gdzie chce.


- czapka The Hive Clothing
- kurtka bejsbolówka Amisu


Na rodzimym gruncie od dziś szaleje m.in. grupa Inditex (ZARA, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho, Massimo Dutti, ZARA Home oraz Uterque) z pierwszą obniżką cenową - na ten czas do 50% - jednak zazwyczaj jest to ok. 20%. To pierwszy rzut więc skala cięć nie powala na kolana. Można zatem poczekać kilka tygodni na kolejną przecenę - ale wtedy to co chodliwe rozejść się może - ryzyk fizyk.

W kolejnym poście co warto kupić na wyprzedaży - będzie o ciuszkach.

A tymczasem słonecznie szalenie Jamal!


4 komentarze:

Quintessence of Beauty pisze...

Twoja czapka jest genialna! Szaleństwo inditex'owe ogarnęło dzisiaj wszystkich. My wspólnie z Kasią jutro rzucimy się w wir zakupów i z pewnością pokażemy swoje zdobycze na blogu. Czekamy również na Wasze i życzymy samych sukcesów w prowadzeniu bloga ;)

Pozdrawiamy

AlexGlamPage.com pisze...

Czapa boska:)
Alex

Cammy pisze...

Oo jak fajnie Was widzieć w modowej części przestrzeni wirtualnej!:) Bardzo chętnie będę Was odwiedzać i komentować:)
całuje!

wysoka-bloggerka pisze...

Jamal = BKK <3